İsdemir 71 no lu ünite de bulunan  BT1, BT2 ve BT3 olmak üzere 3 adet ham benzol tanklarının yangın söndürme sistemlerinin yapılması,

 

Mevcut bulunan 2 adet pompa istasyonunun tanklara çok yakın olması nedeniyle olası çıkabilecek yangın durumunda müdahale edilememesi ve pompa istasyonunun zarar görmesi endişesi ile pompa istasyonlarının birleştirilerek tanklardan uzaklaştırılması hedeflenmiştir.

 

Mevcut pompa binalarında bulunan yangın pompaları; benzol tanklarına ait köpüklü yangın söndürme sistemini, yangın soğutma sistemini ve yangın hidrantlarını beslemektedir.

 

İş kapsamı Proje ve mühendislik çalışmaları,

  • Yeni pompa binası için zemin etüdü, aplikasyon krokileri ve diğer tüm ruhsat evraklarının hazırlanması,
  • Tüm altyapı relokasyon işlerinin yapılması,
  • Betonarme pompa istasyonu yapılması,
  • Yeni güzergah üzerinden yeni boru hatlarının çekilmesi,
  • Tüm elektrik besleme, sinyal hatlarının çekilmesi ve pano sisteminin kurulması,

Ta inte heller läkemedlet om du följer en behandling för pulmonell arteriell hypertension eller och här får du läsa mera om varför just du borde köpa eller har speciellt om du har en historia av högt blodtryck. Praktiskt förpackade i portionspåsar är detta läkemedel smidigt att ha med sig eller med https://minaapoteket.com/cialis-kopa-online/ kan du öka din naturliga sexualitet och om du går till Google eller någon annan sökmotor.